Zaproszenie do mini kursu „Olejki eteryczne w praktyce”
Dla kogo? Dla kobiet, które dbają o zdrowie własne, bliskich lub pomagają innym zadbać o siebie prywatnie bądź zawodowo. Dla kobiet, które lubią naturalne rozwiązania.
Co Ci to da? Doświadczysz tego, jak olejki mogą działać na Ciebie na co dzień. Wszystko to w zaciszu własnego domu, wtedy, kiedy masz chwilę czasu. Poznasz trzy podstawowe olejki eteryczne: lawendę, miętę pieprzową i cytrynę.

Cześć, tu Magda!
Zapraszam Cię do włączenia w codzienne życie olejków eterycznych, które są naturalne, wolne od zanieczyszczeń, esencjonalne i skuteczne. Możesz dzięki nim zastąpić mnóstwo chemicznych produktów używanych na co dzień i sprawisz, że życie Twoje i Twoich bliskich będzie bardziej zgodne z naturą.
Podczas kilku aromatycznych dni dzielę się z Tobą moją wiedzą o podstawowym działaniu olejków, pomagam Ci doświadczyć, co to znaczy korzystać z olejków na co dzień i co może Ci to dać. Pokazuję też, jakie olejki wybieram.
Od czego zaczniemy?
Olejki eteryczne to nie tylko piękne aromaty. Mają one silne działanie na cały nasz organizm. Jest to zasługa ich koncentracji i zawartości naturalnie występujących substancji.
Ilość substancji zawartych w jednej tylko kropli olejku może stanowić równowartość kilkudziesięciu szklanek naparu z tej rośliny. Wyobraź sobie, jak silnie działa jedna kropla!
Masz na pewno w domu wiele różnych środków chemicznych (nawet jeśli starasz się je ograniczyć). Otrzymałaś / otrzymałeś ode mnie trzy małe buteleczki z próbkami olejków. Zapisz się do tego mini-kursu, aby wiedzieć, jak ich używać.
W nim chcę Ci pokazać, jak olejki działają na nasze ciało i nastrój. Ale te same olejki mogą nam pomóc w wielu różnych sprawach, o czym dowiesz się z moich kolejnych wiadomości do Ciebie. Mini kurs potrwa kilka dni.
Dlaczego warto poznawać olejki ze mną?
Używam olejków na co dzień od kilku lat. Lubię naturalne rozwiązania i wprowadzając olejki do codziennego życia podniosłam moją odporność na choroby, co było dla mnie bardzo ważne, bo pracowałam w dużych skupiskach ludzkich (przedszkola, szkoły).
Znam olejki, siebie i moich najbliższych na tyle, że właściwie podczas infekcji wspieramy się tylko olejkami, nie używamy środków aptecznych i skutecznie unikamy antybiotyków. Olejki są dla mnie jedną z najważniejszych cegieł muru zwanego odpornością, ale nie tylko! Wspierają też emocje pomagając w wyciszeniu, redukcji napięcia emocjonalnego, koncentracji i poprawiają efektywność naszego snu.
Oprócz tego używam olejków na co dzień jako elementów codziennej pielęgnacji ciała, jako składnik domowych środków czyszczących oraz jako element suplementacji i diety. Tak! Dobrze czytasz. Olejki można dodawać do jedzenia i picia, ale tylko te, które są wolne od zanieczyszczeń i dopuszczone przez producenta do użytku wewnętrznego.
Do tego przez cały czas pogłębiam wiedzę o olejkach czytając literaturę przedmiotu i biorę udział w kursach dokształcających, aby jeszcze lepiej poznać ich działanie.
Olejki mają mnóstwo zastosowań! Z powodzeniem zastępują wiele produktów. Do tego są naturalne i pięknie pachną. Pozwól się poprowadzić w ich poznawaniu.
Zapraszam do świata aromaterapii!
Magda Tomczyk