Zapisz się na BEZPŁATNE konsultacje na temat olejków eterycznych.

DLA KOGO SĄ KONSULTACJE? Dla osób, które lubią naturalne rozwiązania wspierające zdrowie i dobre samopoczucie. Jeśli już wiesz co nieco o olejkach eterycznych i zastanawiasz się, czy to jest rozwiązanie dla Ciebie, to mam dla Ciebie propozycję. Umów się ze mną na konsultację online. Przedyskutujemy, czy olejki to opcja dla Ciebie. To Ty podejmiesz decyzję, czy tak, czy też nie. Jeśli zdecydujesz, że olejki eteryczne to opcja dla Ciebie, to pomogę Ci dobrać pierwsze olejki, pokażę możliwości zakupu. Służę swoją wiedzą, czasem i doświadczeniem. Konsultacje są bezpłatne i odbywają się online. Piątki po całym tygodniu pracy to fajny moment, żeby pomyśleć o sobie, swoim zdrowiu i zatroszczyć się o samopoczucie 🙂 To właśnie zrobisz robiąc krok w stronę wiedzy o olejkach. Umów się ze mną na konsultacje.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wystarczy, że wybierzesz datę, godzinę w poniższym kalendarzu, podasz dane i wyślesz, a ja skontaktuję się z Tobą w sprawie szczegółów spotkania.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SPOTKANIA?

  1. Konsultacje są bezpłatne
  2. Zarezerwuj sobie około 30 minut
  3. Przygotuj sprzęt (komputer, smartfon lub tablet) i oprogramowanie – program Zoom (zadbaj o wcześniejszą aktualizację). Mogą przydać się też słuchawki.
  4. Bądź na czas 😉

Hej! Nazywam się Magda Tomczyk

Jestem logopedą, edukatorem żywieniowym. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Nieustannie zgłębiam tematykę zdrowego odżywiania i działania olejków eterycznych na różne sfery życia człowieka. Jestem też konsultantem Wellness Advocate w doTerra – firmie, która dostarcza olejki klasy terapeutycznej. Zapraszam na konsultacje on-line!

Rekomendowane artykuły