Kupuj olejki eteryczne w cenie HURTOWEJ

Kupując olejki detalicznie (na przykład od konsultanta doTERRA) płacisz za olejki cenę, jak klient detaliczny. ZAKŁADAJĄC WŁASNE KONTO KLIENTA W doTERRA możesz „na dzień dobry” uzyskać 25% zniżki od ceny detalicznej. Ten rabat masz tak długo, jak długo jesteś zarejestrowanym klientem doTERRA.

Czy jako klient hurtowy musisz regularnie zamawiać hurtowe ilości olejków? Absolutnie nie! Nawet nie musisz składać regularnych zamówień. Robisz zamówienia tak często, jak potrzebujesz. Potrzebujesz co miesiąc? Świetnie! Potrzebujesz raz na kilka miesięcy? Też ok!

Dlaczego WARTO zarejestrować się w doTERRA za moim pośrednictwem?

Stając się klientem doTERRA wchodzisz w świat najczystszych olejków. DoTERRA ma bardzo wyśrubowane standardy jakości. KAŻDĄ partię olejku poddaje rygorystycznym badaniom i testom zanim wypuści je na rynek. Jeśli olejek nie spełnia norm czystości, to nie zostaje wprowadzony do obrotu. Mało tego! Firma wprowadziła politykę klarowności. Udostępnia informacje o wynikach badań KAŻDEJ partii olejku. Na stronie Source To You możesz sprawdzić co jest w każdej konkretnej buteleczce podając kod z dna butelki. Dowiesz się też, jak doTERRA pozyskuje najczystsze, najsilniejsze i najbardziej skuteczne olejki na ziemi.

Od początku swojej drogi w doTERRA dostajesz moją opiekę konsultancką. Oznacza to, że udzielam Tobie wsparcia zarówno w kwestiach czysto technicznych, jak i merytorycznych związanych z olejkami lub innymi produktami doTERRA. Dla mnie olejki to nie tylko zapach. To element zdrowszego stylu życia. Ciągle pogłębiam o nich wiedzę i dokształcam się, żeby lepiej zrozumieć ich działanie i optymalnie wykorzystywać możliwości, jakie stwarzają. Na przykład ja znajduję zastosowanie dla olejków nie tylko w warunkach domowych, dla poprawy jakości życia mojego i moich bliskich, ale także w mojej pracy (jestem logopedą i edukatorem żywieniowym).

Zakładając konto w doTERRA za moim pośrednictwem masz pewność, że olejki eteryczne, które będziesz otrzymywać pochodzą ze ŹRÓDŁA, czyli PROSTO OD PRODUCENTA. DoTERRA nie sprzedaje przez sklepy partnerskie. Dąży do tego, aby olejek miał jak najkrótszą drogę od wytwórcy do klienta. Skracanie łańcucha pośrednictwa daje gwarancję, że olejki nie będą sfałszowane. Kupując jako zarejestrowany klient hurtowy w sklepie doTERRA masz właśnie taką gwarancję. A jeśli jeszcze do tego można mieć dużą zniżkę, to dlaczego z niej nie skorzystać! 🙂

Do doTERRA możesz wejść jako klient hurtowy, po to, żeby używać olejków i kupować je TANIEJ, ale może kiedyś zechcesz zarabiać w doTERRA?… W obu tych przypadkach SŁUŻĘ SWOJĄ POMOCĄ. Tworzę zespół osób, które chcą zarabiać w doTERRA i jeśli chcesz – możesz do niego dołączyć. Firma oferuje możliwość rozwoju i zarabiania dla tych, którzy chcą tego spróbować. Jeśli nie chcesz, to też OK! To Ty wybierasz 🙂

Mam fantastyczną grupę wspierającą! Dołączając do doTERRA przyłączasz się również do tej grupy 🙂 Możesz tam uzyskać rzetelną, głęboką wiedzę na temat wspierania zdrowia olejkami, ale też na temat zarabiania w doTERRA. To jest coś, co odróżnia doTERRA od innych tego typu biznesów. Mówi się o doTERRA, że to biznes oparty na relacjach i to prawda. Te relacje są tutaj bardzo ważne!

Wróćmy do początku…

Co trzeba zrobić, żeby dostać 25% zniżki jako klient hurtowy na olejki eteryczne doTERRA?

Zanim zdecydujesz się na założenie konta w doTERRA dobrze by było, abyśmy się najpierw poznali. Jeśli czujesz, że olejki to temat, który Ciebie pociąga, który rezonuje z tym, do czego dążysz w życiu, umów się ze mną na darmową konsultację, abym mogła Ci przekazać niezbędne informacje. Zrobisz to klikając poniższy przycisk.

Jeśli jesteśmy po rozmowie i jesteś gotowa / gotów, to załóż konto w doTERRA za moim pośrednictwem i złóż pierwsze zamówienie. Przygotowałam dla Ciebie zestaw startowy, który będzie idealny na początek. Zawiera 8 najpopularniejszych olejków przydatnych w domowej apteczce oraz frakcjonowany olej kokosowy do samodzielnego rozcieńczania olejków. No i jeszcze jedno! W zestawie masz też dyfuzor, dzięki któremu możesz cieszyć się zapachem olejków w domu i ich dobroczynnym działaniem. Ty robisz swoje, a dyfuzor działa w tle 🙂 Gotowa? Gotów? To w takim razie kliknij poniżej i zarejestruj się 🙂